20 Şubat 2015 Cuma


Sultangazi Gençliği Fehmi Demirbağ’ı Ağırladı

Sultangazi Gençlik Meclisi, “Yazıyorum Yaşıyorum” adlı programda Yazar Fehmi Demirbağ ile buluştu.
50. Yıl Kültür Merkezinde düzenlenen programa Sultangazi Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Yiğit, Başkan Vekilleri Gökhan Sukas ve Mükremin Kaya, Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda öğrenci katıldı.
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Sultangazi Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Yiğit, Gençlik Meclisi’nin çalışmalarını kısaca aktardı.
Müslüman gençliğin şu an ki konumu ve gittiği doğrultuya özellikle dikkat çeken Yazar Fehmi Demirbağ, “Geçmişte yaşanan hatalara tekrar düşmeden geleceğinizi kurmak sizin ellerinizde, Bunlara dikkat ederek adımlarınızı atmalısınız.” Dedi.
Sultangazi Gençliği Fehmi Demirbağ’ı Ağırladı
Demirbağ, “Türkiye’nin şu an toplam ticaret kapasitesi ABD’de ki teknoloji devlerinin çok gerisinde. Neden Sultangazi’den gelecekte Nobel edebiyat ödüllü yazarlar, Teknoloji dehası insanlar, Manyetik alan veya molekül alanında uzmanlaşmış kişiler çıkmasın ki? Bunlara inanarak bundan sonra yaşamalısınız” dedi.
Sultangazi Gençliği Fehmi Demirbağ’ı Ağırladı
Karşılıklı soru cevap şeklinde devam eden programın sonunda katılımcılara Demirbağ’ın kitapları imzalı bir şekilde hediye edildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme